MUSE Florence

Galleria degli Uffizi

Bekijk de mooiste werken van de Renaissance in de Uffizi met skip the line tickets die direct op je mobiel worden afgeleverd.

Ontdek de wereldberoemde collecties, monumentale architectuur en meesterwerken van Galleria degli Uffizi.

Gegarandeerd Tijdslot Officiële Tickets
Openingstijden & Info ↓
Officiële Partner Boek Tickets Online
Vanaf €29.00
  • Toegang tot de volledige vaste collectie en meesterwerken
  • Directe smartphone barcode toegang aan de scanpoort
  • Gegarandeerd gereserveerd tijdslot zonder wachttijd aan de kassa
Geleverd via erkende officiële ticketpartner Tiqets
VASTE COLLECTIE Vaste collectie & wisselende expos
Ma - Zo: 09:00 - 18:00 Gegarandeerde tijdslottoegang
Florence Eenvoudig bereikbaar via OV
Curatoriële Introductie

Het Verhaal & De Collectie van Galleria degli Uffizi

Galleria degli Uffizi behoort tot de meest toonaangevende culturele instellingen van Europa. Gehuisvest in een karakteristiek monumentaal pand, herbergt het museum eeuwen aan artistieke en historische hoogtepunten. Bekijk de mooiste werken van de Renaissance in de Uffizi met skip the line tickets die direct op je mobiel worden afgeleverd.. De Uffizi Galerij in Florence, geopend sinds 1765, is een must voor liefhebbers van kunst en geschiedenis. De collectie is chronologisch gerangschikt en toont Italiaanse kunst van de 13e tot de 17e eeuw. Bekijk werken van Cimabue en Giotto die realisme en perspectief introduceren, de meesterwerken uit de hoogrenaissance van Da Vinci, Michelangelo en Rafaël, en de barokke stijl van Caravaggio.

Binnen de rijk gedecoreerde museumzalen wandelen bezoekers langs een uitzonderlijke verzameling schilderijen, beeldhouwwerken en historische voorwerpen. De chronologische en thematische opzet biedt een ongeëvenaard inzicht in de evolutie van de schone kunsten en de meesters die de Europese cultuur hebben gevormd.

Naast de permanente meesterwerken onderscheidt Galleria degli Uffizi zich door zijn harmonieuze samenspel van licht en monumentale ruimte. Een bezoek aan dit museum is een onmisbare culturele ervaring voor zowel kunstkenners als reizigers.

Monumentaal Erfgoed & Architectuur

Galleria degli Uffizi

Klassiek & Monumentaal Erfgoed

Een indrukwekkend historisch monument ontworpen om een van 's werelds rijkste kunstcollecties te huisvesten.

Monumentale gevel en centrale eretrap met klassieke proporties
Lichtovergoten galerijzalen met gefilterd natuurlijk bovenlicht
Historische stijlelementen en prachtig bewaarde architectonische details
Permanente Collectie

Topstukken in Galleria degli Uffizi

'De Geboorte van Venus' & 'Primavera' van Botticelli Florentijnse Renaissance

'De Geboorte van Venus' & 'Primavera' van Botticelli

Tempera op doek en paneel

De absolute iconen van de renaissance die de heropleving van de klassieke mythologie symboliseren.

Hoogrenaissance: Leonardo, Michelangelo & Rafaël 15e–16e Eeuw

Hoogrenaissance: Leonardo, Michelangelo & Rafaël

Paneelschilderkunst

Onschatbare meesterwerken van de grondleggers van de westerse schilderkunst.

De Vasari-gang & Medici-galerijen Giorgio Vasari (1560)

De Vasari-gang & Medici-galerijen

Maniëristische Architectuur

Het monumentale paleizencomplex langs de Arno met klassieke beelden en cassetteplafonds.

Vaste Collectie & Regulier Bezoek

Regulier Entreeticket — Galleria degli Uffizi

Reserveer vooraf je officiële online dagticket inclusief gegarandeerd toegangstijdslot voor Galleria degli Uffizi. Geen wachttijd bij de museumkassa.

  • Toegang tot de volledige vaste collectie en meesterwerken
  • Directe smartphone barcode toegang aan de scanpoort
  • Gegarandeerd gereserveerd tijdslot zonder wachttijd aan de kassa
  • Kosteloos annuleren tot 24 uur voor aanvang
  • 100% officiële barcode ticket

Galleria degli Uffizi Tickets

Tickets worden geleverd door onze officiële partner, Tiqets.

Directe Mobiele Levering
Gratis annuleren tot 24u voor bezoekdatum
Directe Mobiele Levering
Geverifieerde tickets
1 Selecteer Ticket Type & Aantal

Kies het aantal bezoekers per categorie. Kinderen en studenten genieten gereduceerde tarieven.

2 Tickets totaal
Volwassene 18+
€29.00
2
Kind / Jeugd 0–17
Gratis (€ 0,00)
0
2 Kies Je Ticket Experience
Meest Gekozen

Galleria degli Uffizi: Gereserveerde toegang

Bekijk oude Romeinse beelden en Griekse originele kopieën

€ 29,00 / volwassene
  • Directe toegang met smartphone zonder printen
  • Gegarandeerd gereserveerd toegangstijdslot
  • Gratis annuleren tot 24 uur voor de datum
Speciale Toegang

Galleria degli Uffizi, Palazzo Pitti & Boboli-tuinen: Combo pas voor 5 dagen

Bekijk beroemde kunstwerken en slenter door prachtige tuinen

€ 45,00 / volwassene
  • Gereserveerde toegang tot de Boboli-tuinen
  • Gereserveerde toegang tot de Uffizi Galerij
  • Gereserveerde toegang tot Palazzo Pitti
Rondleiding

Galleria degli Uffizi: Rondleiding met gids

Bezoek het meest iconische museum van Florence met een rondleiding door de Uffizi Galerij

€ 52,00 / volwassene
  • Toegang op uitnodiging
  • Rondleiding
  • Assistent op het ontmoetingspunt
  • Hoofdstoel om de gids te horen
Speciale Toegang

Galleria degli Uffizi & Galleria dell'Accademia: Gereserveerde toegang + Audiogids-app

Bekijk de David van Michelangelo en schilderijen van Botticelli met 1 ticket

€ 78,00 / volwassene
  • Toegang tot de Galleria dell’Accademia
  • Toegang tot de Uffizi
  • App met een audiogids die je kunt downloaden
  • Hulp bij het ontmoetingspunt
Rondleiding

Galleria degli Uffizi: Gereserveerde toegang + Tour in kleine groep

Bekijk beroemde meesterwerken en leer meer over de evolutie van de Italiaanse kunst

€ 79,90 / volwassene
  • Toegang zonder in de rij te hoeven staan
  • Live-gids
  • Rondleiding
  • Tour in kleine groep
Speciale Toegang

Galerij Uffizi & Vasari-gang: toegangsticket met gereserveerde toegang

Bezoek een beroemde kunstgalerie en loop door een historische passage

€ 92,00 / volwassene
  • Toegang tot de Uffizi
  • Toegang op reservering tot de Vasari-gang
Rondleiding

Galleria degli Uffizi: Gereserveerde toegang + Tour in het Chinees

Leer meer over kunst uit de Renaissance en bekijk beroemde historische schilderijen

€ 98,00 / volwassene
  • Toegang op uitnodiging
  • Live-gids
  • Rondleiding
Rondleiding

Galerij Uffizi & Vasari-gang: gereserveerde toegang + rondleiding

Bekijk renaissancekunst en loop door een historische gang

€ 120,00 / volwassene
  • Toegang tot de Uffizi
  • Toegang op reservering tot de Vasari-gang
  • Rondleiding
Rondleiding

Galleria degli Uffizi: Gereserveerde toegang + Rondleiding met gids

Verken een van de grootste en belangrijkste musea van Italië

€ 134,90 / volwassene
  • Gereserveerde ingang
  • Live-gids
  • Rondleiding
  • Een koptelefoon om de gids te horen
Rondleiding

Uffizi Galerij & Vasari Gang: Gereserveerde toegang + rondleiding in kleine groep

Bekijk meesterwerken uit de Renaissance en wandel door de Vasari Corridor

€ 155,00 / volwassene
  • Gereserveerde ingang
  • Alle entreegelden
  • Live-gids
  • Rondleiding
3 Kies Bezoekdatum
Maart 2026

Toont actuele live beschikbaarheid voor 2 personen.

MaDiWoDoVrZaZo
Geselecteerd
Beschikbaar
Uitverkocht / Verleden
4 Aankomsttijd
Kies een datum

Selecteer een gewenst aankomsttijdslot voor gegarandeerde zaaltoegang:

Selecteer een datum op de kalender hiernaast.
Gekozen Tijdslot: 10:00 uur
Totale Prijs
€ 45,00 (2 × Volwassene)
Gratis annuleren tot 24u voor bezoekdatum
DOORGAAN NAAR BETALEN (TIQETS)
Geverifieerde tickets · Officiële partner Tiqets · 100% geldige toegang bij poortjes
SFEERIMPRESSIE

Architectuur & Zalen van Galleria degli Uffizi

Galleria degli Uffizi
Galleria degli Uffizi
Galleria degli Uffizi
Galleria degli Uffizi
Galleria degli Uffizi
Galleria degli Uffizi
Galleria degli Uffizi
Galleria degli Uffizi
BEZOEKERSINFORMATIE

Praktische Informatie & Bereikbaarheid

Adres

Piazzale degli Uffizi 6

Openen in Google Maps →
Openingstijden

Ma - Zo: 09:00 - 18:00

Tijdslotreservering aanbevolen

Openbaar Vervoer

Metro / busstation dichtbij

Halte op loopafstand

VERDER ONTDEKKEN

Actuele & Verwachte Exposities in Italië

Alle exposities bekijken →
Vanaf €29.00

Betrouwbare tickets

Veilig en gemakkelijk boeken via betrouwbare partners

Altijd dichtbij

Van grote musea tot verborgen parels

Cultuur voor iedereen

Inspiratie voor elke smaak en elk budget