MUSE Turijn

Palazzo Madama

Ontdek de wereldberoemde collecties, monumentale architectuur en meesterwerken van Palazzo Madama.

Gegarandeerd Tijdslot Officiële Tickets
Openingstijden & Info ↓
Officiële Partner Boek Tickets Online
Vanaf €14.50
  • Toegang tot de volledige vaste collectie en meesterwerken
  • Directe smartphone barcode toegang aan de scanpoort
  • Gegarandeerd gereserveerd tijdslot zonder wachttijd aan de kassa
Geleverd via erkende officiële ticketpartner Tiqets
VASTE COLLECTIE Vaste collectie & wisselende expos
Ma - Zo: 09:00 - 18:00 Gegarandeerde tijdslottoegang
Turijn Eenvoudig bereikbaar via OV
Curatoriële Introductie

Het Verhaal & De Collectie van Palazzo Madama

Palazzo Madama behoort tot de meest toonaangevende culturele instellingen van Europa. Gehuisvest in een karakteristiek monumentaal pand, herbergt het museum eeuwen aan artistieke en historische hoogtepunten. Palazzo Madama en Casaforte degli Acaja is een architectonisch en historisch complex dat aan het centrale Piazza Castello in Turijn ligt. Het paleis staat niet alleen op de Werelderfgoedlijst van de UNESCO, maar herbergt ook het Turijns Stedelijk Museum voor Oude Kunst.

Binnen de rijk gedecoreerde museumzalen wandelen bezoekers langs een uitzonderlijke verzameling schilderijen, beeldhouwwerken en historische voorwerpen. De chronologische en thematische opzet biedt een ongeëvenaard inzicht in de evolutie van de schone kunsten en de meesters die de Europese cultuur hebben gevormd.

Naast de permanente meesterwerken onderscheidt Palazzo Madama zich door zijn harmonieuze samenspel van licht en monumentale ruimte. Een bezoek aan dit museum is een onmisbare culturele ervaring voor zowel kunstkenners als reizigers.

Monumentaal Erfgoed & Architectuur

Palazzo Madama

Klassiek & Monumentaal Erfgoed

Een indrukwekkend historisch monument ontworpen om een van 's werelds rijkste kunstcollecties te huisvesten.

Monumentale gevel en centrale eretrap met klassieke proporties
Lichtovergoten galerijzalen met gefilterd natuurlijk bovenlicht
Historische stijlelementen en prachtig bewaarde architectonische details
Permanente Collectie

Topstukken in Palazzo Madama

De Koninklijke Staatsievertrekken van Palazzo Madama Koninklijke Residentie

De Koninklijke Staatsievertrekken van Palazzo Madama

Vorstelijk Interieur

De ceremoniële audiëntiezalen met verguld lijstwerk, monumentale kroonluchters en vorstelijke wandkleden.

Fresco's, Plafondschilderingen & Wandtapijten Klassieke Pracht

Fresco's, Plafondschilderingen & Wandtapijten

Historische Decoratie

Rijk gedecoreerde zalen waarin meesterschilders en hofkunstenaars de macht en grandeur van de dynastie vereeuwigden.

Monumentale Paleistuinen & Binnenplaatsen Historische Aanleg

Monumentale Paleistuinen & Binnenplaatsen

Paleisarchitectuur

De majestueuze gevels, fonteinen en zichtlijnen die het paleiscomplex zijn wereldberoemde allure verlenen.

Vaste Collectie & Regulier Bezoek

Regulier Entreeticket — Palazzo Madama

Reserveer vooraf je officiële online dagticket inclusief gegarandeerd toegangstijdslot voor Palazzo Madama. Geen wachttijd bij de museumkassa.

  • Toegang tot de volledige vaste collectie en meesterwerken
  • Directe smartphone barcode toegang aan de scanpoort
  • Gegarandeerd gereserveerd tijdslot zonder wachttijd aan de kassa
  • Kosteloos annuleren tot 24 uur voor aanvang
  • 100% officiële barcode ticket

Palazzo Madama Tickets

Tickets worden geleverd door onze officiële partner, Tiqets.

Directe Mobiele Levering
Gratis annuleren tot 24u voor bezoekdatum
Directe Mobiele Levering
Geverifieerde tickets
1 Selecteer Ticket Type & Aantal

Kies het aantal bezoekers per categorie. Kinderen en studenten genieten gereduceerde tarieven.

2 Tickets totaal
Volwassene 18+
€14.50
2
Kind / Jeugd 0–17
Gratis (€ 0,00)
0
2 Kies Je Ticket Experience
Meest Gekozen

Palazzo Madama: Skip the line-ticket

Bekijk een enorme collectie oude kunst in het fascinerende Palazzo Madama

€ 14,50 / volwassene
  • Ingang van het Palazzo Madama
3 Kies Bezoekdatum
Maart 2026

Toont actuele live beschikbaarheid voor 2 personen.

MaDiWoDoVrZaZo
Geselecteerd
Beschikbaar
Uitverkocht / Verleden
4 Aankomsttijd
Kies een datum

Selecteer een gewenst aankomsttijdslot voor gegarandeerde zaaltoegang:

Selecteer een datum op de kalender hiernaast.
Gekozen Tijdslot: 10:00 uur
Totale Prijs
€ 45,00 (2 × Volwassene)
Gratis annuleren tot 24u voor bezoekdatum
DOORGAAN NAAR BETALEN (TIQETS)
Geverifieerde tickets · Officiële partner Tiqets · 100% geldige toegang bij poortjes
SFEERIMPRESSIE

Architectuur & Zalen van Palazzo Madama

Palazzo Madama
Palazzo Madama
Palazzo Madama
Palazzo Madama
Palazzo Madama
Palazzo Madama
BEZOEKERSINFORMATIE

Praktische Informatie & Bereikbaarheid

Adres

Piazza Castello

Openen in Google Maps →
Openingstijden

Ma - Zo: 09:00 - 18:00

Tijdslotreservering aanbevolen

Openbaar Vervoer

Metro / busstation dichtbij

Halte op loopafstand

VERDER ONTDEKKEN

Actuele & Verwachte Exposities in Italië

Alle exposities bekijken →
Vanaf €14.50

Betrouwbare tickets

Veilig en gemakkelijk boeken via betrouwbare partners

Altijd dichtbij

Van grote musea tot verborgen parels

Cultuur voor iedereen

Inspiratie voor elke smaak en elk budget